Jeszcze przed kilku laty trudno było wyobrazić sobie oglądanie najważniejszych wydarzeń sportowych inaczej, niż na ekranie telewizora. Obowiązywała zresztą niepisana zasada zakładająca, że im większy jest telewizor, tym ciekawsza sama transmisja. Dziś powoli odchodzimy od takiego podejścia do tego, co mają nam do zaoferowania stacje sportowe. Coraz częściej przemieszczamy się, nie jesteśmy już związani z jednym tylko miejscem. Inwestując w kanały takie, jak Polsat Sport poszukujemy więc odpowiedzi na pytanie, jaka jest ich dostępność w komórce.

sprint photo

Polsat Sport na telefony komórkowe

Firmy, które zajmują się dystrybucją kanałów telewizyjnych obserwują zmiany na rynku. Ich pracownicy doskonale zdają więc sobie sprawę z tego, że rośnie liczba ich klientów korzystających przede wszystkim z urządzeń mobilnych. Nie można pozwolić sobie na to, aby ich stracić, niemal każdy większy podmiot liczący się na rynku stara się więc wprowadzić dostępność Polsatu Sport również na komórkach. Tak dzieje się w przypadku Cyfrowego Polsatu z jego aplikacją Cyfrowy Polsat Go, podobne rozwiązanie już jakiś czas temu wprowadziła także firma UPC – jeden z największych w Polsce dostawców sygnału telewizji kablowej.

Osoby, które nie lubią wiązać się długimi umowami, również mogą cieszyć się Polsatem Sport w komórce. Co ważne, dostęp do transmisji emitowanych na tym kanale jest w pełni legalny i odznacza się dbałością o wysoką jakość. Jest to możliwe dzięki aplikacji Polsat Box Go znanej też jako IPLA. Można ją pobrać na dowolne urządzenie mobilne mające stały dostęp do Internetu i już po krótkiej instalacji i konfiguracji kibic może śledzić to, co dzieje się w świecie sportu dokładnie w taki sposób, który mu samemu wydaje się najwygodniejszy.

Co oglądać w komórce?

Osoby zainteresowane tym, co Polsat Sport może zaproponować właścicielom telefonów komórkowych i innych urządzeń mobilnych, z pewnością będą usatysfakcjonowane. Codzienna ramówka tego kanału jest bogata i wcale nie koncentruje się jedynie na meczach piłki nożnej. Owszem, właśnie ta dyscyplina sportowa jest określana jako wiodąca, nie jest jednak jedyną, która budzi emocje w polskich kibicach.

Na stronie polsatsport.pl, na której można zapoznać się z aktualną ramówką, da się znaleźć informacje także o wielu innych sportach znajdujących się w centrum zainteresowania polskich fanów. Nietrudno się domyślić, że taki status ma siatkówka i koszykówka, ciągle popularny hokej na lodzie i wyjątkowo widowiskowy curling – sport, który można zacząć trenować nawet w średnim wieku. Polsat Sport ma wiele do zaoferowania również fanom tenisa ziemnego oraz sztuk walki, ogromne emocje budzą gale bokserskie, a zimą – tak widowiskowe sporty, jak choćby biathlon, łyżwiarstwo szybkie, short-track, snowboard i narciarstwo dowolne.