„Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3” to polska komedia fabularna, która szybko podbiła serca wielu milionów widzów. Ta produkcja w reżyserii Kordiana Piwowarskiego pojawiła się po raz pierwszy w kinach 25 stycznia 2019 roku. Dziś można ją również legalnie obejrzeć w telewizji internetowej. 

Film ten jest trzecią częścią głośnego przed laty filmu fabularnego „Kogel Mogel”, którego poprzednia odsłona, „Galimatias, czyli Kogel Mogel 3” powstała 30 lat temu. W roli głównej niezmiennie występuje Grażyna Błęcka-Kolska, która wciela się w postać Katarzyny Solskiej. Bohaterka ta ma za sobą nieudane małżeństwo, a po 10 latach do kraju wraca z Holandii jej trzydziestoletni syn Marcin Zawada i od razu pakuje się w poważne tarapaty. Kasia zmaga się również z natarczywymi zalotami Staszka Kolasy. Pozostałe role zostały obsadzone przez tak znanych aktorów jak m.in. Maciej Zakościelny, Katarzyna Skrzynecka czy Ewa Kasprzyk.  

telewizor photo

Na jakich kanałach emitowany jest „Kogel Mogel 3”? 

Film „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3” jest transmitowany na stacjach pakietu Canal+. Programy takie jak Canal +, Canal + Film czy Canal+ Family można oglądać zarówno w tradycyjnej telewizji satelitarnej, jak i internetowej. Aby wyświetlić film „Kogel Mogel 3” online, należy uruchomić go na dowolnym urządzeniu z dostępem do sieci. Transmisja może odbywać się zarówno z poziomu przeglądarki stron www., jak i za pośrednictwem aplikacji. Aby jakość dźwięku oraz obrazu była nienaganna, konieczne jest dysponowanie szybkim i stabilnym łączem. Zarazem istotne są parametry sprzętowe urządzenia, zwłaszcza procesor, pamięć RAM, karta graficzna oraz dźwiękowa. 

Czy można obejrzeć „Kogel Mogel 3” w czasie poza ramówką? 

Chcesz zaplanować sobie oglądanie w dowolnie wybranym czasie produkcji „Kogel Mogel 3”? Film ten należy w tym celu wypożyczyć na jednej z platform VOD, czyli serwisów wideo na życzenie. W tym przypadku nie oglądasz emisji materiału „na żywo” na antenie programu telewizyjnego, lecz otrzymujesz do niego czasowy dostęp. Nie musisz zatem dostosowywać się do sztywnej ramówki, a także możesz przewijać i wstrzymywać film. 

Aby móc wyświetlić film „Kogel Mogel 3” w telewizji internetowej VOD, należy dokonać zakupu jednorazowego kodu. Po jego wprowadzeniu masz określony czas (zwykle od 12 do 48 godzin), aby obejrzeć film na jednym wybranym urządzeniu. Konieczne może być również pobranie i zainstalowanie aplikacji odtwarzającej filmy na platformie. Za kod dostępu zapłacisz kartą, przelewem lub wysyłając wiadomość SMS. Istnieje również możliwość skorzystania z alternatywnej opcji, która polega na wykupieniu okresowego abonamentu. W tym przypadku oprócz filmu „Kogel Mogel 3” zyskujesz dostęp do innych materiałów, znajdujących się w bazie danego serwisu VOD. 

Aby podnieść komfort oglądania filmu, warto wyświetlić go na dużym ekranie. Najłatwiejsze zadanie mają posiadacze telewizorów Smart TV – wystarczy, że zainstalują na takim urządzeniu odpowiednią aplikację lub skorzystają z funkcji Wi-Fi Direct. W przypadku starszych modeli odbiorników można skorzystać z przystawki telewizyjnej, a także połączyć komputer lub urządzenie mobilne z telewizorem za pomocą kabla HDMI.